SREČANJE Z GK OLIMJE , sobota, 25. maja – rezultat 216 – 207 za gostitelje, a kljub temu lep uspeh.

Pozdravljeni.

V soboto, 25. maja smo se  srečali v Olimju s tamkajšnjim golf klubom. Bilo nas je 14,  kar je lepa številka. Ker nas je pregnal dež, smo odigrali uradno 9 lukenj ( nekateri so jih odigrali več ) in kar vsi po vrsti dosegali lepe rezultate. Za končni rezultat so šteli trije rezultati bruto in 10 rezultatov neto. Neto smo zmagali, bruto pa so bili boljši gostitelji, tako da smo srečanje izgubili z 216 proti 207, kar je nedvomno lep uspeh. Dosegli pa smo naslednje rezultate:

1. moški neto Trampuž Robert    20 točk

2. moški neto Kozorog Danilo     19

1. ženske neto Lužar Nada            23

2. ženske neto Kozorog Dragica   19

3. ženske neto Šulin Neva             18

Vsem dobitnikom nagrad posebej čestitamo.

Ob tej priliki so se nam tudi uradno kot B člani pridružili: Aleksander Cvetrežnik. Carmen Dobrijevič in Zdravko Dobrijević , ki sicer že dolgo sodelujejo na naših prireditvah. Torej uradno dobrodošli med nami.

Tajnik GK Bovec

Robert Trampuž