NAČRTOVANI DOGODKI GOLF KLUBA BOVEC

Pozdravljene kolegice golfistke in kolegi golfisti.

Posredujem vam nekaj informacij v zvezi s dogajanji v letošnjem poznem poletju.

V soboto, 17. avgusta in v nedeljo 18. bodo golfistke tekmovale za Audi Eclectic. Start predvidoma ob 8. uri. prijave pri Veri, kot po navadi.

V nedeljo 18. avgusta je na Trbižu predvideno srečanje z golfisti Trbiža. Prijavite se lahko Franciju na igrišču v Bovcu najkasneje do petka opoldne.. Cena igralnine je predvidoma 45 €, startnina pa naj bi znašala predvidoma 20 €. Informacije o startnih časih vam bomo posredovali predvidoma v soboto, 17. avgusta po E pošti.

V soboto, 24. avgusta bo turnir za Bovški pokal in zaključek tekmovanja za Audi ( zadnji termin za Audi, ki je bil 25. avgust tako odpade. ) Za to srečanje vam bom poslal poseben razpis, ki bo tudi na spletni strani.

Imetniki kart Golf unlimited se lahko 31. avgusta udeležite turnirja v Koprivnem  SLO – ITA.

Podrobnosti vam sporočimo  v naslednjih dneh.

V septembru nas čakata srečanji z Olimjem in Lipico, klubsko prvenstvo ter še kaj. O vsem vas bomo pravočasno obvestili.

Lep zaključek golfskega poletja vam želim.

Tajnik Robert Trampuž