ČLANARINA 2015

Drage članice in člani.

V  zimskih dneh, ko je večina igrišč za golf pokrita s snegom, zastavljamo delo v našem klubu in načrtujemo aktivnosti za lepe dneve na igrišču. Zato vas najprej vabim, da poravnate članarino za Golf klub Bovec za leto 2015. Ker bomo poslali vse podatke na Golf zvezo okrog  23. februarja, prosim da znesek, ki je naveden v obvestilu do takrat tudi poravnate. Po tem datumu bo Golf zveza zaračunavala dodatne stroške za izdajo izkaznic (20€).

Čakam na ponudbo za letne in dnevne karte za igrišče v Bovcu, vendar jih do danes še nisem dobil. To obvestilo bo še sledilo.

V bližnjih dneh se bomo srečali tudi na skupščini kluba, ko se bomo pogovorili o naših aktivnostih v preteklosti in bomo pripravili načrt dela za leto 2015.

Miren počitek želim vsem, ki boste v zimskih dneh nabirali moči za nove dneve golfa, dobro igro vsem, ki vam plemenita igra golfa ne da miru niti v času snega.

Srečno, veliko lepih skupnih trenutkov in dobro igro v letu 2015 želim.

Bovec, 5. februar 2015
Predsednik
Bojan Bratina
P.s. Nekaj informacij
Članarina za leto 2015 je  po sklepu IO kluba enaka kot lani
A člani 90 €
B člani 30 €
študenti in otroci nad 16 let 30 €
Za članarino vam bo Neva poslala položnice. Lahko jo tudi nakažete preko Banka neta na TRR SI56 0475 3000 0332 808
Golf klub Bovec, Podklopca 15 , 5230 Bovec.
Po plačilu članarine bodo naročene izkaznice za letošnjo sezono.
 Želim vam lepo golfsko sezono.
tajnik
Robert Trampuž